Vánoční sady

Sada 6 ozdob Rouge

Sada 6 ozdob Rouge
Sada 6 červených ozdob na stromek: tvary strom, vločka, zvonek, vánoční hvězda a sob.

Čajová Dárková Sada Kirkas - Přírodní

Čajová Dárková Sada Kirkas - Přírodní
Čajová dárková sada v dárkové krabičce z kraftové lepenky s výplní z dřevité vlny a červenou stužkou. Včetně: hrnek "Kipal"; "Luis" kořeněný čaj z lesního ovoce (30 g); Lesní med „Always Gourmet“ (125 g); "Jerpstad" ozdoba na vánoční stromeček.

Čajová Dárková Sada Julgran - Přírodní

Čajová Dárková Sada Julgran - Přírodní
Čajová dárková sada v dárkové krabičce z kraftové lepenky s výplní z dřevité vlny a červenou stužkou. Včetně: „Stellar“ vánoční hrnek; Čajítko "Strobus"; „Luis“ kořeněný čaj z lesního ovoce (30 g); Lesní med „Always Gourmet“ (50 g); "Fantasy" ozdoba na vánoční stromeček.

Cestovní Dárková Sada Vaellus - Přírodní

Cestovní Dárková Sada Vaellus - Přírodní
Cestovní dárková sada v dárkové krabičce z kraftové lepenky s výplní z dřevité vlny a červenou stužkou. Včetně: vánoční deka „Uppsala“; termoska „Gejša“; "Luis" kořeněný čaj z lesního ovoce (30 g); Lesní med „Always Gourmet“ (125 g); "Lundamo" ozdoba na vánoční stromeček.

Čajová Dárková Sada Metsa - Přírodní

Čajová Dárková Sada Metsa - Přírodní
Čajová dárková sada v dárkové krabičce z kraftové lepenky s výplní z dřevité vlny a červenou stužkou. Včetně: vánoční hrnek „Renar“; „Luis“ kořeněný čaj z lesního ovoce (30 g); Lesní med „Always Gourmet“ (50 g); "Fantasy" ozdoba na vánoční stromeček.

Cestovní Dárková Sada Kulta - Přírodní

Cestovní Dárková Sada Kulta - Přírodní
Cestovní dárková sada v dárkové krabičce z kraftové lepenky s výplní z dřevité vlny a červenou stužkou. Včetně: termoska „Makalu“; "Kayla" RPET deka; "Floq" ručně vyráběná celomáselná sušenka s citronem, řemeslné máslové sušenky s citronem (150 g); „Always Gourmet“ lískové ořechy v zlaté čokoládě (80 g); "Holonda" ozdoba na vánoční stromeček.

Cestovní Dárková Sada Fjell - Přírodní

Cestovní Dárková Sada Fjell - Přírodní
Cestovní dárková sada v dárkové krabičce z kraftové lepenky s výplní z dřevité vlny a červenou stužkou. Včetně: termosky „Manaslu“; "Kayla" RPET deka; Káva „Luis“ Kostarica (40 g); Lískové ořechy ze stříbrné čokolády „Always Gourmet“ (80 g); "Korsvegen" ozdoba na vánoční stromeček.

Sušenková Dárková Sada Matbit, Vánoční Stromeček

Sušenková Dárková Sada Matbit, Hvězda - Přírodní
Dárková sada sušenek v dárkové krabičce z kraftové lepenky s výplní z dřevité vlny a červenou stužkou. Včetně: svíčky „Deram“; Tácek na občerstvení „Jokkmokk“; Cukrářské máslové sušenky "Floq" s čokoládou a kakaem, řemeslné sušenky s máslem a čokoládou (160 g); "Woxmas" ozdoba na vánoční stromeček.

Dárkový koš 1

Dárkový koš 1
Dárkový koš s potravinami. Obsah: SUTTO JOLE Prosecco DOC 750ml, Linguine di gragnano 500g Garofalo, Taralli Classici BIO 300g Fiore di Puglia, Olivový olej Extra Virgin 500ml Santagata, Rajčata sušená v oleji 300g sklo MADAMA OLIVA, Pesto bazalkové Genovese 190g sklo MADAMA OLIVA, NOVI crema 200g nutella 45%, Tuňák v oleji 150g, Sel de Maldon 125g (mořská sůl) minimální odběr 30 košů

Dárkový koš 2

Dárkový koš 2
Dárkový koš s potravinami. Obsah: Rýže na sushi ROYAL TIGER 1kg, Řasy NORI green YMY, celé, 10ks x 25g, Ocet Rýžový Mitsukan 500ml 4,2%, Wasabi tuba 43g JAP ostrá, Zázvor bílý 100g, Hůlky balené 40 párů, Podložka bambus „MAKI“ 24x24cm, Sezamová semínka bílá 40g, Sojová omáčka Kikkoman 150ml, Čaj jasmínový 34g (16p) minimální odběr 30 košů
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku