Psací sady

A5 semišový zápisník Carbony

A5 semišový zápisník Carbony - Černá
Semišový zápisník velikosti A5 barevně ladícím elastickým uzavíráním, označovací stužkou a smyčkou na pero. gramáž 80 g/m2, 80 listů krémového papíru. Také nabízí pružnou kapsu na zadní straně na malé poznámky. Zabaleno v dárkovém balení.

Látkový notebook Jeans, A5

Látkový notebook Jeans, A5 - Tmavě modrá
Výprodej
Zápisník v látkovém přebalu z džínoviny, velikost A5, s 80 listy krémového linkovaného papíru, s elastickým uzávěrem speciálního designu, stužkou k založení stránky a poutkem na pero. Baleno v dárkové kazetě.

Zápisník s pevnou obálkou A5 Cuppia

Zápisník s pevnou obálkou A5 Cuppia - Černá / Červená s efektem námrazy
Doporučujeme
Exkluzivní design. Barevný hřbet a elastický uzávěr dodávají tomuto klasickému černému zápisníku (velikost A5) v pevné vazbě zvláštní charakter, díky čemuž jej odlišíte od ostatních. Pro praktické pohodlí je hřbet opatřen elastickým poutkem na pero. Obsahuje 80 listů (80 g) linkovaného papíru. Dodáváno v dárkovém obalu Journalbooks.

Konferenční zápisník B5 s prázdnými stránkami

Konferenční zápisník B5 s prázdnými stránkami
Výprodej
Zápisník velikosti tabletu (B5) v deskách měkkých na dotyk s vestavěným elastickým uzávěrem, poutkem na pero a dvěma stužkovými záložkami. Obsahuje také dva modré lepicí bločky pro zvýraznění důležitých stránek, 80 listů (80 g/m2) papíru smetanové barvy, 8 stránek perforovaného prázdného papíru na krátké poznámky a kapsu na vnitřní straně zadních desek na úschovu volných papírů. Baleno v černé dárkové krabičce.

Zápisník Alpha vč. rozlišovačů stran

Zápisník Alpha vč. rozlišovačů stran
Exkluzivní design. Zápisník s 96 listy linkovaného papíru (100 g), elastickým uzávěrem a 3 stranami rozlišovačů, které lze použít jako záložka nebo vymezovač jednotlivých oddílů. Alpha dále obsahuje vnitřní zadní kapsu pro uložení poznámek a vizitek a úchyt pro pero, který je připevněn k jednomu rozlišovači. Baleno v dárkové kazetě Marksman.

Dárkový set zápisník s perem Aria

Dárkový set zápisník s perem Aria
Exkluzivní designová pružná obálka zápisníku (80 listů/80 g papíru lemované krém papír) s integrovanou smyčkou na pero a vložkou na vizitku na vnitřní straně zadní obálky. Navíc brožura pro samostatné poznámky. Včetně kuličkového pera, společně zabaleno v dárkovém balení "LUXE".

Zápisník s pevnou obálkou Delta

Zápisník s pevnou obálkou Delta
Exkluzivní design. Čtvercový zápisník s 80 listy linkovaného papíru (100 g), elastickým uzávěrem a vnitřní kapsou na zadní straně k uložení poznámek a vizitek. Horní část vnitřní kapsy lze použít také jako poutko pro pero. Baleno v černé dárkové kazetě Marksman.

Zápisník A5 Bound

Zápisník A5 Bound
Doporučujeme
Exkluzivní designový zápisník (velikost A5) s gramáží 80 g/m2, 80 listů krémového papíru s vnitřní zadní kapsou a smyčkou na pero. Zabaleno v dárkové krabičce "LUXE".

Dárková sada poznámkových bloků rOtring

Dárková sada poznámkových bloků rOtring
Novinka
Výprodej
Dárková krabice se třemi poznámkovými bloky v různých velikostech a barvách. Tuto sadu lze zkombinovat s libovolným perem rOtring. Velký poznámkový blok (17 x 22 cm) je dodáván v černé s řádkovaným formátem, střední notebook (14 x 19 cm) je dodáván v bílé a s čtverečkovaným formátem, malý poznámkový blok (11 x 16 cm) je dodáván v červené a s tečkovaným formátem. Poznámkové bloky jsou dodávány s pouzdrem a jsou vyrobeny z bílého papíru 80 g/m2.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku