Pracujeme pečlivě a s láskou

Pro spokojenost našich klientů děláme maximum. Nabízíme kompletní služby, aby zákazník nemusel nic složitého řešit. Od toho jsme tu my. Podívejte se, co nabízíme.

Originální tvorba
Nadčasové služby
Nenahmatatelná péče

Kreativní služby

Toužíte po návrhu ideálního reklamního předmětu pro zadanou cílovku? Chcete udržet rozpočet v únosných mezích a vybrat vhodný materiál? Vše vám rádi zařídíme v rámci kreativního procesu. A díky internímu softwaru, přijdeme s neotřelými nápady už druhý den.


Grafické práce

Součástí našich návrhů jsou i vizualizace a precizní grafické výstupy, které dodají vaší zakázce šmrnc. Naši grafici mají oko perfekcionisty a vytříbený vkus pro to nejlepší vizuální řešení.


Vzorky

Nechcete zajíce v pytli? Vzorky vám zapůjčíme zdarma a velmi rychle. Při zakázkové výrobě si dáváme záležet na předprodukčních vzorcích, aby výsledek byl přesně takový, jaký očekáváte.


Balení

Všichni víme, jak je balení dárků zdlouhavé a výsledek většinou za moc nestojí. Toho vás ušetříme. Proto nabízíme profesionální a originální balící servis.


Měřitelnost

K vašim zakázkám umíme dodat i navazující digitální služby – tvorba microsite, landing pages či různých dotazníkových stránek. Dokážeme změřit i efektivitu vašich reklamních předmětů.


Skladování a distribuce

Ani tady vás nenecháme na holičkách. Vaše objednávky jsme schopni skladovat, skompletovat a rozeslat v přesných počtech až na místo určení.


Obsahový management

Společně si vytvoříme časový plán, kdy a kde v průběhu roku využít reklamní předměty. Včas vám připravíme kalkulace i návrhy, takže budete mít vše zařízeno předem. Naše zakázky řídíme skrze „Ganttův diagram“, takže můžete přehledně sledovat vývoj projektu.


ZDARMA pro naše klienty

A protože i obchodní partneři si mají dělat radost, máme pro vás k zakázce některé služby ZDARMA. Tak se neváhejte rozmazlovat.


Koukněte se na naše realizované projekty a konkrétní výrobní procesy – od zadání po výsledek.

Chci vidět více