Kovové nože

Kapesní nůž Ranger

Kapesní nůž Ranger - Černá
Výprodej
Kapesní nůž s čepelí, nůžkami, vývrtkou, otvírákem na láhve, šroubovákem Philips, pilníkem na nehty, otvírákem na krabice a plochým šroubovákem. Včetně mini kovového kroužku na klíče.

Zavírací nůž Excalibur

Zavírací nůž Excalibur
Extrémně pevný zavírací nůž se 4 funkcemi: nůž s rovným ostřím, zamykání, spona na opasek, otvírák. Tělo z hliníku, nástroje z nerezové oceli. Baleno v luxusní krabičce s vysoce kvalitním 1680D pouzdrem.

Dřevěný kapesní nůž Richard se 7 funkcemi

Dřevěný kapesní nůž Richard se 7 funkcemi
Silný a odolný kompaktní kapesní nůž z vysoce kvalitní nerezové oceli s rukojetí z bukového dřeva. Kapesní nůž, který musí mít každý skaut, kutil a outdoorový nadšenec. Obsahuje 7 funkcí: nůž, vývrtka, pilník / čistič na pilník, kroužek na klíče, plochý šroubovák, otvírák na lahve/konzervy a nůžky. Použité bukové dřevo pochází z udržitelných, ekologicky a sociálně odpovědných zdrojů. Velikost při otevření je 17 x 2,5 cm a při zavření 9,5 x 2,5 cm. Dodává se s návodem k použití a je zabalen v dárkové krabičce z recyklované lepenky o rozměrech 12 x 4,5 x 2 cm. Laserové gravírování se doporučuje jako možnost udržitelné dekorace.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku