Kosmetické tašky

Nepropustná silikonová toaletní taštička

Nepropustná silikonová toaletní taštička - Černá / Šedá
Použití 100% silikonového materiálu dělá tuto toaletní tašku výjimečnou. Silikon je nepropustný, odolný vůči teplu a neklouže. Taštička se lehce čistí a nic z ní do vašeho kufru nevyteče. Rozměry: 19 x 10 x 10 cm.

Canvas toaletní taštička

Canvas toaletní taštička - Černá
Odolná toaletní taštička z přírodního textilního plátna (canvas). Skvělým společníkem na cesty k uschování všech vašich toaletních potřeb. PVC free.

Toaletní taška Swiss Peak

Toaletní taška Swiss Peak
Ta nejlepší toaletní taška, která byla kdy navržena! Perfektní rovnováha mezi funkcionalitou a jednoduchostí. Lze ji jednoduše postavit nebo zavěsit na skládací háček. Široká škála síťovaných kapes, magneticky uzavíratelná kapsa na kartáček na zuby, velká kapsa například na strojek a další vnitřní kapsy uchovávají všechny vaše toaletní potřeby čísté a organizované. Všechny kapsy lze obrátit naruby pro snadné mytí. Bez PVC.

Víceúčelový vak Swiss Peak

Víceúčelový vak Swiss Peak
Uchovávejte nabíjecí kabely, technologické potřeby, cestovní potřeby, jednoduše všechny každodenní věci neuvěřitelně organizovaným, přesto snadně přístupným způsobem. Vnitřní prostor je navržený ve stylu origami, díky čemuž nabízí výjimečnou efektivnost ukládání, umožňující uschovat více věcí, úhledně uspořádaně a snadno přístupně. Elastická očka pro uchování per, SD karet či baterií, které tak máte stále po ruce. Vnější úchopy a otevírání do "V" nabízí pohodlné nošení a přístup. Vnější kapsa na zip s průchodem pro kabel pro snadné nabíjení. Bez PVC.

Kosmetická taštička City

Kosmetická taštička City
Polstrovaná taštička z mikrovlákna s šedými semišovými detaily, 8 oddílů, včetně kovového háčku. Ochranný vzor®.

Kosmetická taštička Florida

Kosmetická taštička Florida
600D ripstop, hlavní oddíl, kovový háček, zrcátko, síťovaná kapsa uvnitř, přední kapsa, síťová kapsa na levém boku, bez PVC.

Kosmetická taštička

Kosmetická taštička
Kosmetická taštička z polyesteru 1680D s jedním hlavním oddílem, dalšími 4 oddíly, 2 síťovanými otevřenými kapsami a 1 vnitřní kapsou na zip. Včetně háčku pro zavěšení kosmetické taštičky na příhodné místo.

Kosmetická taštička Porto Bag

Kosmetická  taštička Porto Bag - black
Kosmetická taštička s korkovým detailem. 220 gr/m². Korek je přírodní materiál, vzhledem ke své struktuře a povrchové pórovitosti může být výsledek tisku na stejných předmětech rozdílný. Vyrobeno podle certifikované normy pro používání škodlivých látek v textilu.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku