Dámská trička

REGENT DÁMSKÉ TRIČKO 150g Regent Women

REGENT DÁMSKÉ TRIČKO 150g Regent Women
SOL'S REGENT Women, dámské tričko s moderním střihem. Vypasovaný střih, žebrovaný výstřih, krční lemovka, ženské krátké rukávy. Materiál: 150g/m², 100% částečně česaná prstencová bavlna, single jersey, OEKO-TEX.
S - 2XL

SPORTY DÁMSKÉ TRIČKO 140g Sporty Women

SPORTY DÁMSKÉ TRIČKO 140g Sporty Women - White / XXL
SOL'S SPORTY Women, tričko 140g / m², prodyšný materiál a střih s raglánovými rukávy a plochým prošíváním dělá toto tričko ideálním pro všechny Vaše sportovní akce. Je k dispozici v široké škále velikostí a barev, včetně neonových. 100% polyester, prodyšný materiál, raglánový rukáv, prodloužená záda.
XS - 2XL

REGENT F DÁMSKÉ TRIČKO 150g Regent Fit Women

REGENT F DÁMSKÉ TRIČKO 150g Regent Fit Women - White / M
SOL'S REGENT FIT Women, dámské tričko 150g/m². Etiketa bez značky. 100% částečně česaná prstencová bavlna, single jersey, kulatá pletenina, žebrovaný výstřih s elastanem, krční lemovka. OEKO-TEX.
S - 2XL

PIONEER DÁMSKÉ TRIČKO 175g Pioneer Women

PIONEER DÁMSKÉ TRIČKO 175g Pioneer Women - White / XL
SOL'S PIONEER Women, dámské tričko z bio bavlny. Lehce vypasovaný střih, kulatá pletenina, kulatý výstřih z žebrovaného úpletu, krční lemovka, neutrální velikostní štítek. Materiál: 175g/m², 100% OCS certifikovaná bio bavlna, OEKO-TEX.
S - 2XL

CRUSADER DÁMSKÉ TRIČKO 150g Crusader Women

CRUSADER DÁMSKÉ TRIČKO 150g Crusader Women - White / XL
SOL'S CRUSADER Women, dámské tričko z bio bavlny. Lehce vypasovaný střih, kulatý výstřih z žebrovaného úpletu, krční lemovka, neutrální velikostní štítek. Materiál: 150g/m², 100% OCS certifikovaná bio bavlna, OEKO-TEX.
S - 2XL

MISS DÁMSKÉ TRIČKO 150g

MISS DÁMSKÉ TRIČKO 150g - White / XL
SOL'S MISS Women, dámské tričko. 24 barev v nabídce. Vypasovaný střih, úzký žerzejový výstřih, krční lemovka, měkká na omak. Materiál: 150g/m², 100% částečně česaná prstencová bavlna, single jersey, OEKO-TEX.
S - 2XL

MOON DÁMSKÉ TRIČKO 150g

MOON DÁMSKÉ TRIČKO 150g - White / XXL
SOL'S MOON Women, dámské tričko s výstřihem do V. Vypasovaný střih, žebrovaný výstřih do V s elastanem, krční lemovka, měkká na omak. Materiál: 150g/m², 100% částečně česaná prstencová bavlna. OEKO-TEX.
S - 2XL

MAJESTIC DÁMSKÉ TRIČKO 150g

MAJESTIC DÁMSKÉ TRIČKO 150g - White / M
SOL'S MAJESTIC Women, dámské tričko s dlouhým rukávem. Vypasovaný střih, žebrovaný pletený límec s elastanem, krční lemovka. Materiál: 150g/m², 100% částečně česaná prstencová bavlna, OEKO-TEX.
S - 2XL

IMPERIAL DÁMSKÉ TRIČKO 190g Imperial Women

IMPERIAL DÁMSKÉ TRIČKO 190g Imperial Women - White / M
SOL'S IMPERIAL Women, dámské tričko z těžké bavlny. Oblíbený model díky své kvalitě, široké škále barev a mnoha velikostem. Dostupné také v pánském střihu a i dětských velikostech. Žebrovaný výstřih s elastanem, vyztužená krční lemovka. Materiál: 190g/m², 100% částečně česaná prstencová bavlna, OEKO-TEX.
S - 2XL
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku