Čistící sady

Sada na čištění bot Hammond

Sada na čištění bot Hammond
Bezbarvý krém na boty, nazouvací lžíce, kartáč a čisticí hadřík. Reklamní potisk nelze provést na komponentech. 70DPolyester.

Hadřík Na Brýle Sight

Hadřík Na Brýle Sight - Oranžová
Čistící utěrka z mikrovlákna na brýle, v měkkém plastovém pouzdře s klíčenkou. Rozměry utěrky: 130 x 180 mm.

Hadřík Na Brýle Creaclean

Hadřík Na Brýle Creaclean - Bílá
Čistící hadřik na brýle z mikrovlákna (180 g/m²). Vyrobeno ve vlastním tvaru se sublimačním potiskem. Cena zahrnuje sublimační potisk, nezahrnuje tiskovou přípravu. Min. mn.: 100 ks.

Hadřík Na Brýle Dioptry - Bílá

Hadřík Na Brýle Dioptry - Bílá
Hadřík na brýle z polyesterového mikrovlákna (180 g/m²) s vlastním designem. Cena zahrnuje sublimační potisk, nezahrnuje tiskovou přípravu. Min. mn.: 100 ks.

Čistící Hadřík Na Brýle Bisight - Bílá

Čistící Hadřík Na Brýle Bisight - Bílá
Extra silný čistící hadřík na brýle z mikrovlákna (400 g/m²) s vlastní grafikou na přední straně. Cena zahrnuje sublimační potisk, nezahrnuje tiskovou přípravu. Min. mn.: 100 ks.

Hadřík Na Brýle Dioptry XL - Bílá

Hadřík Na Brýle Dioptry XL - Bílá
Extra velký čistící hadřík na brýle (180 g/m²) z mikrovlákna. Vyrobeno ve vlastním designu na vyžádání. Cena zahrnuje sublimační potisk, nezahrnuje tiskovou přípravu. Min. mn.: 100 ks.

Case With Microfibre Cloth "Clean"

Case With Microfibre Cloth "Clean"
So that glasses, screens and displays always stay clean! Small case with optimally usable advertising space and a 13 x 13 cm microfibre cloth. The small case can be stored in every handbag and trouser pocket and is therefore always at hand. The finish is applied over the entire surface of the top side by means of UV digital printing.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku